Prodej domén

Volné domény - prodej domén – domény na prodej


Chcete si koupit některou z následujících domén? Pokud ano, napište nám na e-mail Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , kdy uveďte, o jakou doménu máte zájem a jakou cenu za ni nabízíte.
 

Volné domény – domény na prodej!!!


Výši kupní ceny nabídněte. Doména bude prodána za nejvyšší nabídnutou cenu, vyhrazujeme si právo doménu neprodat.
 
www.dedecci.cz- doména na prodej
Tato doména je vhodná pro informační portál o dědečcích a informacích a službách pro ně.  Chcete provozovat portál, jehož inzerenty by mohly být například výrobci či distributoři léků, zdravotnických pomůcek, potravinářských doplňků, dále lázně,
poskytovatelé privátních sociálních služeb pro seniory, cestovní kanceláře nabízející zájezdy/pobyty pro seniory, atd.?  Pokud ano, kontaktujte nás, tato snadno zapamatovatelná a marketingově lehce využitelná doména je na prodej.
Pokud si u nás koupíte doménu, nabízíme Vám navíc vytvoření www stránek s 10% slevou!
 
www.sexifoto.cz- doména na prodej
Doména sexifoto.cz, jak již název napovídá, je vhodná zejména pro portál, na které by jeho návštěvníci mohli publikovat vlastní fotografie, případně i videa. A také samozřejmě prohlížet obsah stránek.
Jedná se o snadno zapamatovatelnou doménu, což je velmi důležité. Doména je vhodná pro komerční využití!
 
www.obyvaky.com- doména na prodej
Doména obyvaky.com je vhodná pro výrobce nebo prodejce nábytku, obývacích pokojů. Doména je rovněž vhodná pro e-shop, který bude nabízet nejrůznější produkty do obýváku (nábytek atd.) od různých dodavatelů.
Doména může být využita například i pro katalog dodavatelů. Může se jednat například také o oborový informační portál, kde by byly různé informace o novinkách na trhu, o trendech v oblasti vybavení obývacích pokojů atd. Možností je celá řada.
Chcete na této doméně vydělat? Pokud ano, kontaktujte nás. Pokud si u nás koupíte doménu, nabízíme Vám navíc vytvoření www stránek s 10% slevou!
 
www.obrazarna.com- doména na prodej
Doména obrazárna.com je vhodná například pro portál, který by se věnoval tematice prodeje či nabízení obrazů. Galerie a výstavní expozice by v něm mohly za poplatek prezentovat své obrazy, volné grafické listy, rámované grafické listy a případně další umělecké předměty. Mohlo by se jednat také o e-shop s uměleckými díly. Tato doména je velmi snadno zapamatovatelná. Chcete na této doméně vydělat? Pokud ano, kontaktujte nás. Pokud si u nás koupíte doménu, nabízíme Vám navíc vytvoření www stránek s 10% slevou!

Kontaktujte nás