Flash animace

OMEGA WEB Czech - Flash animace

Technologie Adobe Flash je používána pro interaktivní grafiku s animacemi, ozvučením nebo videem, řazený mezi Rich média. Flash animace jsou nejčastěji viditelným doplňkem na internetu a stávají se výborným oživením webové prezentace nebo reklamních bannerů.
Dodají dynamiku, interaktivitu a efektní image webové stránky. Jednou z možností použití Flashe na webu je animace na úvod stránek - intro. V případě, kdy je potřeba zdůraznit navigaci webu, může být řešením vytvoření Flash menu. Další využití technologie Flash je u interaktivních her, které mohou zajímavým způsobem propagovat produkty nebo služby, nebo jednoduše sloužit k zábavě na internetu. Ve všech doplňcích (jak u Flash intra, Flash menu, nebo Flash hry) lze v aplikaci kombinovat animace, zvuk, video, fotografie, vektorové prvky či 3D grafiku.

Flash prezentace jsou vhodné i pro firmy, které chtějí ohromit návštěvníky a zdůraznit silný vizuální efekt svých stránek.  Tvorba flash prezentace nabízí mnoho možností, jak zaujmout návštěvníka. Flash menu, flash tutorial či flash animace jsou pouze součástmi kompaktního celku, který flash prezentace vytváří.

Flash prezentace mohou být taktéž zajímavým doplňkem hlavní kampaně. Pokud máte nový výrobek či poskytujete novou službu, můžete vytvořit samostatnou flash prezentaci, která bude zaměřena na tuto novinku, a nenarušíte tím stávající strukturu Vašich stránek. V tomto případě by se tak jednalo o flash microsite, efektně zpracovanou prezentaci velmi malého rozsahu.

Dříve byla nevýhodou flash prezentací jejich nečitelnost pro vyhledávače, ale i to se dnes již mění k lepšímu. Vyhledávače postupně začínají tento formát číst a tedy i nabízet ve výsledcích vyhledávání.

Nabízíme také převod a úpravu Power Point prezentací do podoby Flash.