FOX WEB standard+


Mezi naše časté činnosti patří také tvorba www stránek s redakčním systémem. Zákládní www stránky s redakčním systémem nabízíme v řadě FOX WEB standard+. Internetové stránky zpracované v řadě FOX WEB standard+ v sobě kombinují možnosti dynamické změny obsahu www a neomezeného zpracování vašeho zadání - naprogramování systému dle vašich požadavků. Pomocí správy dodaného editoru máte možnost upravovat libovolnou komponentu www - texty, obrázky, fotogalerie, novinky apod. Vše, aniž byste museli mít jakoukoli znalost programování a v reálném čase! FOX WEB standard+ je tak profesionální a především pružnou řadou.

Tvorba www stránek FOX WEB standard+: charakteristika, klady a zápory


Jde o dynamické stránky, kdy si klient provádí kompletní správu webu sám (vkládání textů, fotogalerií, videí, tabulek apod.), aktivní je i administrace menu, tvorba odkazů, fulltextové vyhledávání atd. Samozřejmostí je dodržení standardů XHTML 1.0 Transitional, CSS 2.1, apod., rovněž validní, sémantický, úsporný kód, dále testování, optimalizace a validace. Mezi klady těchto www stránek patří plná kontrola obsahu www stránek, jednoduchá administrace webu, neomezený počet záznamů, nonstop přístup a možnost rozšiřování systému o dílčí moduly. Mezi zápory patří delší časové zpracování (zhruba do tří týdnů) a nutnost seznámit se s jednoduchou intuitivní obsluhou administračního rozhraní.

Specifikace FOX WEB standard+:

  • bez newsletterů
  • bez prod. katalogou
  • 600 MB*
  • SEO analýza
  • Profesionální grafický návrh
  • Max. 3. úrovně menu
  • Novinky
  • Fotogalerie
  • Vyhledávání
  • Kontaktní formulář
 

Cena výroby: od 24.900,-- Kč
Roční webhosting: 1 500,-- Kč za rok (Doména cz v ceně.)


 

Ceny jsou platné od 10.10.2018 a neobsahují 21% DPH.
*Platí pouze v případě webhostingu u OMEGA Czech

Nezávazná poptávka

Pokud máte zájem o tvorbu statických www stránek v řadě FOX WEB basic nebo basic+, dynamických stránek řady FOX WEB standard+ nebo profi+ s redakčním systémem, SEO optimalizaci textů (zpracování nových nebo úpravu stávajících textů) či o naše další služby, kontaktujte nás na:

tel.: +420 775 946 363, e-mail: info@omegaczech.cz
 

*
*
*
*
Zájem o zpracování optimalizovaných textů:    
   * Před odesláním vzkazu je nutné vyplnit všechny uvedené položky.

S přijatými údaji uživatelů webové stránky je nakládáno v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb., v platném znění a zákona 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti.